fbpx

Kontakt

Våra medarbetare är nyckeln till vår framgång. Vi är runt 130 kompetenta, duktiga och engagerade medarbetare som är med och bidrar till Älmby Entreprenads ständiga utveckling. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och tjänstemän.

Personal






Karl
Lagerbielke

VD

karl.lagerbielke@almby.se

070 - 297 35 85


Ursula
Strand

Ekonomi

ursula.strand@almby.se

070-395 99 59


Sofie
Johansson

Ekonomi/Administration

sofie.johansson@almby.se

070 - 395 03 12


Torbjörn
Wikingsson

Administration

torbjorn.wikingsson@almby.se

070-396 36 45


Stina
Norman

HR-specialist - Föräldraledig

stina.norman@almby.se


Tina
Sixtensson

KMA-ansvarig

tina.sixtensson@almby.se

070-395 11 60


Johnny
Svensson

Entreprenadingenjör

johnny.svensson@almby.se

070-630 26 81


Torbjörn
Leske

Entreprenadingenjör /Platschef

torbjorn.leske@almby.se

070-395 01 09


Bo
Ekberg

Entreprenadingenjör

bo.ekberg@almby.se

070-395 00 59


Dennis
Karlsson

Arbetschef Anläggning Skåne

dennis.karlsson@almby.se

070-395 03 92


Emil
Thillberg

Arbetschef Anläggning Småland/Blekinge

emil.thillberg@almby.se

070-395 50 33


Jonny
Nilsson

Arbetschef Rivning/Bygg Småland/Skåne

jonny.nilsson@almby.se

070-395 02 25


Daniel
Wieslander

Biträdande Arbetschef Anläggning Småland/Blekinge

daniel.wieslander@almby.se

070 - 395 11 40


Erik
Tillberg

Platschef

erik.tillberg@almby.se

070-536 07 85


Robert
Focic

Platschef

robert.focic@almby.se

070-649 78 36


Bekim
Elshani

Platschef

bekim.elshani@almby.se

070-395 10 45


Ingemar
Nilsson

Platschef

ingemar.nilsson@almby.se

070-395 01 95


Kent
Falk

Platschef

kent.falk@almby.se

073-382 78 84


Oskar
Rahm

Platschef

oskar.rahm@almby.se

070-395 00 14


Fredric
Roth

Platschef

fredric.roth@almby.se

070 - 395 10 16


Henrik
Wallin

Platschef

henrik.wallin@almby.se

070 - 395 48 08


Alexander
Tuhkunen

Platschef

alexander.tuhkunen@almby.se

070-395 02 13


Pierre
Holmqvist

Arbetsledare

pierre.holmqvist@almby.se

070 - 730 63 37


Christian
Johansson

Arbetsledare

christian.johansson@almby.se

070-395 03 48


Michael
Magnusson

Arbetsledare

michael.magnusson@almby.se

070-563 50 06


Kenny
Dahl

Arbetsledare

kenny.dahl@almby.se

070 - 395 04 26


Paul
Schill

Arbetsledare

paul.schill@almby.se

070 - 598 84 33


Axel
Lundström

Arbetsledare

Axel.Lundstrom@almby.se

070-395 02 76


Alexander
Boklund

Arbetsledare

alexander.boklund@almby.se

070 - 810 37 86


Daniel
Holmqvist

Arbetsledare

daniel.holmqvist@almby.se

073 - 065 75 35


Joel
Svensson

Maskinsamordnare

joel.svensson@almby.se

076 - 765 02 62


Andreas
Mineur

Entreprenadingenjör

andreas.mineur@almby.se

070 - 817 67 08


Simon
Niklasson

Kalkyl

simon.niklasson@Almby.se

070 - 395 11 58


Anders
Johnsson

Mättekniker

anders.johnsson@almby.se

070-542 83 78


Markus
Karlsson

Mättekniker

markus.karlsson@almby.se

070 - 395 11 71


Leif
Thillberg

Verkstadssamordnare

leif.thillberg@almby.se

070-395 40 08


Huvudkontor

Kontor

info@almby.se

Bäckgatan 28A, 343 34 Älmhult

Tel 0476-12 450

Org.nr: 556146-5336

Bankgiro: 5071-4633


Växjö

Kontor

Arabygatan 37, 352 46 Växjö

Tel 0476-12 450


Helsingborg

Kontor

Andesitgatan 14i, 254 68 Helsingborg

Tel 0476-12 450


Hässleholm

Kontor

Enhörningsvägen 1, 281 43 Hässleholm

Tel 0476-12 450


Karlshamn

Kontor

Södra stillerydsvägen 84, 374 31 Karlshamn


Verkstad

Verkstad

Bäckgatan 30, 343 34 Älmhult

0476-15673


Jobba med oss

Vill du bli vår nya kollega?

För att kunna tillgodose alla våra kunders behov på bästa sätt, strävar vi efter att ha en så komplett organisation som möjligt. Vi söker därför alltid efter nya kompetenta medarbetare.

Genomförda projekt

Ett axplock av våra projekt

Vi är stolta över varje unikt projekt vi utför och vill visa det för våra intressenter. Kvalitet, arbetsmiljö och miljö följer genom varje uppdrag på Älmby Entreprenad.

Söker ni efter en komplett samarbetspartner? Låt oss berätta mer

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Jag accepterar
Älmby entreprenads webbplats använder cookies. En cookie är en liten datafil med text som sparas i din webbläsare i syfte att göra användningen av en webbsida snabbare Läs mer