Kontakt

Våra medarbetare är nyckeln till vår framgång. Vi är runt 98 kompetenta, duktiga och engagerade medarbetare som är med och bidrar till Älmby Entreprenads ständiga utveckling. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och tjänstemän.

Personal






Karl
Lagerbielke

VD

karl.lagerbielke@almby.se

070 - 297 35 85


Johnny
Svensson

Entreprenadingenjör

johnny.svensson@almby.se

070-630 26 81


Ursula
Strand

Ekonomi

ursula.strand@almby.se

070-395 99 59


Sofie
Johansson

Ekonomi/Administration

sofie.johansson@almby.se

070 - 395 03 12


Torbjörn
Wikingsson

Administration

torbjorn.wikingsson@almby.se

070-396 36 45


Mariette
Persson

Administration

mariette.persson@almby.se

070-396 27 88


Joachim
Liljegren

HR /Inköp & Administration

joachim.liljegren@almby.se

070-396 77 79


Torbjörn
Leske

Entreprenadingenjör /Platschef

torbjorn.leske@almby.se

070-395 01 09


Martin
Ekstrand

Entreprenadingenjör

martin.ekstrand@almby.se

070 - 395 04 17


Dennis
Karlsson

Entreprenadingenjör

dennis.karlsson@almby.se

070-395 03 92


Bo
Ekberg

Kalkyl

bo.ekberg@almby.se

070-395 00 59


Tina
Sixtensson

KMA-ansvarig

tina.sixtensson@almby.se

070-395 11 60


Jonny
Nilsson

Arbetschef

jonny.nilsson@almby.se

070-395 02 25


Tobias
Wulff

Arbetschef

tobias.wulff@almby.se

070-395 22 24


Erik
Tillberg

Platschef

erik.tillberg@almby.se

070-536 07 85


Robert
Focic

Platschef

robert.focic@almby.se

070-649 78 36


Jessica
Hansson

Arbetsledare

jessica.hansson@almby.se

070-395 01 29


Dragan
Prikulovic

Arbetsledare

dragan.prikulovic@almby.se

070 - 395 55 42


Dejan
Popovic

Arbetsledare

dejan.popovic@almby.se

070 - 395 02 16


Marcus
Rydetoft

Arbetschef

marcus.rydetoft@almby.se

070-395 00 13


Håkan
Karlsson

Arbetschef

hakan.karlsson@almby.se

070-395 06 60


Ingemar
Nilsson

Platschef

ingemar.nilsson@almby.se

070-395 01 95


Bekim
Elshani

Platschef

bekim.elshani@almby.se

070-395 10 45


Henrik
Tettzell

Platschef

henrik.tettzell@almby.se

070-395 22 30


Kent
Falk

Platschef

kent.falk@almby.se

073-382 78 84


Peter
Persson

Platschef

peter.persson@almby.se

070 - 395 08 68


Linus
Andersson

Platschef

linus.andersson@almby.se

070 - 395 03 41


Fredric
Roth

Platschef

fredric.roth@almby.se

070 - 395 10 16


Oscar
Nilsson

Platshef

oscar.nilsson@almby.se

070-395 10 33


Andreas
Lind

Platschef

andreas.lind@almby.se

070 - 395 02 68


Alexander
Tuhkunen

Arbetsledare

alexander.tuhkunen@almby.se

070-395 02 13


Dan
Kvist

Arbetsledare

dan.kvist@almby.se

070 - 395 04 19


Michael
Magnusson

Arbetsledare

michael.magnusson@almby.se

070-563 50 06


Kenny
Dahl

Arbetsledare

kenny.dahl@almby.se

070 - 395 04 26


Oskar
Rahm

Arbetsledare

oskar.rahm@almby.se

070-395 00 14


Henrik
Wallin

Arbetsledare

henrik.wallin@almby.se

070 - 395 48 08


Tomas
Frisk

Arbetsledare

tomas.frisk@almby.se

070-395 02 46


Daniel
Arnesson

Mättekniker

daniel.arnesson@almby.se

070-395 10 35


Anders
Johnsson

Mättekniker

anders.johnsson@almby.se

070-542 83 78


Emil
Thillberg

Maskinansvarig /Transportchef

emil.thillberg@almby.se

070-395 50 33


Anders
Grenander

Maskinstyrningssamordnare

anders.grenander@almby.se

070-395 77 22


Leif
Thillberg

Verkstadssamordnare

leif.thillberg@almby.se

070-395 40 08


Huvudkontor

Kontor

info@almby.se

Bäckgatan 28A, 343 34 Älmhult

Tel 0476-12 450

Org.nr 556146-5336

Bankgiro 5971-4633


Växjö

Kontor

Hjalmar Petris väg 40, 352 46 Växjö

Tel 0476-12 450


Helsingborg

Kontor

Andesitgatan 14i, 254 68 Helsingborg

Tel 0476-12 450


Hässleholm

Kontor

Enhörningsvägen 1, 281 43 Hässleholm

Tel 0476-12 450


Karlshamn

Kontor

Södra stillerydsvägen 84, 374 31 Karlshamn


Verkstad

Verkstad

Bäckgatan 30, 343 34 Älmhult

0476-15673


Jobba med oss

Vill du bli vår nya kollega?

För att kunna tillgodose alla våra kunders behov på bästa sätt, strävar vi efter att ha en så komplett organisation som möjligt. Vi söker därför alltid efter nya kompetenta medarbetare.

Genomförda projekt

Ett axplock av våra projekt

Vi är stolta över varje unikt projekt vi utför och vill visa det för våra intressenter. Kvalitet, arbetsmiljö och miljö följer genom varje uppdrag på Älmby Entreprenad.





Söker ni efter en komplett samarbetspartner? Låt oss berätta mer

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Jag accepterar
Älmby entreprenads webbplats använder cookies. En cookie är en liten datafil med text som sparas i din webbläsare i syfte att göra användningen av en webbsida snabbare Läs mer