Kontakt

Våra medarbetare är nyckeln till vår framgång. Vi är runt 98 kompetenta, duktiga och engagerade medarbetare som är med och bidrar till Älmby Entreprenads ständiga utveckling. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och tjänstemän.

Personal






Johnny
Svensson

VD

johnny@almby-e.se

070-630 26 81


Ursula
Strand

Ekonomi

ursula@almby-e.se

070-395 99 59


Marita
Petersson

Ekonomi /Administration

marita@almby-e.se

070-395 00 54


Torbjörn
Wikingsson

Administration

torbjorn.w@almby-e.se

070-396 36 45


Mariette
Persson

Administration

mariette@almby-e.se

070-396 27 88


Joachim
Liljegren

HR /Inköp & Administration

joachim@almby-e.se

070-396 77 79


Torbjörn
Magnusson

Entreprenadingenjör /Platschef

torbjorn@almby-e.se

070-395 01 09


Daniel
Wieslander

Entreprenadingenjör/ Platschef

daniel@almby-e.se

070-212 83 88


Dennis
Karlsson

Entreprenadingenjör

dennis@almby-e.se

070-395 03 92


Bo
Ekberg

Kalkyl

bo.e@almby-e.se

070-395 00 59


Tina
Forsell

KMA-ansvarig

tina@almby-e.se

070-395 11 60


Jonny
Nilsson

Arbetschef Rivning/Sanering

jonny.n@almby-e.se

070-395 02 25


Tobias
Wulff

Arbetschef Rivning /Sanering

tobias@almby-e.se

070-395 22 24


Mårten
Fegler

Platschef Rivning /Sanering

marten@almby-e.se

070-296 00 75


Erik
Thillberg

Arbetsledare /Rivning /Sanering

erik.tillberg@almby-e.se

070-536 07 85


Jessica
Hansson

Arbetsledare Rivning/ Sanering

jessica@almby-e.se

070-395 01 29


Robert
Focic

Arbetsledare /Rivning /Sanering

robert@almby-e.se

070-649 78 36


Håkan
Karlsson

Arbetschef

hakan@almby-e.se

070-395 06 60


Marcus
Rydetoft

Arbetschef

marcus@almby-e.se

070-395 00 13


Ingemar
Nilsson

Platschef

ingemar@almby-e.se

070-395 01 95


Henrik
Tettzell

Platschef

henrik@almby-e.se

070-395 22 30


Henrik
Nilsson

Platschef

henrik.n@almby-e.se

070-395 08 68


Kent
Falk

Platschef

kent@almby-e.se

073-382 78 84


Oscar
Nilsson

Platshef

oscar.n@almby-e.se

070-395 10 33


Alexander
Tuhkunen

Arbetsledare

alexander@almby-e.se

070-395 02 13


Bekim
Elshani

Arbetsledare

bekim@almby-e.se

070-395 10 45


Michael
Magnusson

Arbetsledare

michael@almby-e.se

070-563 50 06


Nicklas
Håkansson

Arbetsledare

nicklas@almby-e.se

070-395 48 08


Oskar
Rahm

Arbetsledare

oskar@almby-e.se

070-395 00 14


Anders
Johnsson

Mättekniker

anders@almby-e.se

070-542 83 78


Daniel
Arnesson

Mättekniker

daniel.p@almby-e.se

070-395 10 35


Emil
Thillberg

Maskinansvarig /Transportchef

emil@almby-e.se

070-395 50 33


Anders
Grenander

Maskinstyrningssamordnare

anders.grenander@almby-e.se

070-395 77 22


Leif
Tillberg

Verkstadssamordnare

leif@almby-e.se

070-395 40 08


Huvudkontor

Kontor

info@almby-e.se

Södergatan 12, 343 34 Älmhult

Tel 0476-12 450

Org.nr 556146-5336

Bankgiro 5971-4633


Växjö

Kontor

Hjalmar Petris väg 40, 352 46 Växjö

Tel 0476-12 450


Helsingborg

Kontor

Andesitgatan 14i, 254 68 Helsingborg

Tel 0476-12 450


Hässleholm

Kontor

Enhörningsvägen 1, 281 43 Hässleholm

Tel 0476-12 450


Verkstad

Verkstad

Bäckgatan 30, 343 34 Älmhult

0476-15673


Jobba med oss

Vill du bli vår nya kollega?

För att kunna tillgodose alla våra kunders behov på bästa sätt, strävar vi efter att ha en så komplett organisation som möjligt. Vi söker därför alltid efter nya kompetenta medarbetare.

Genomförda projekt

Ett axplock av våra projekt

Vi är stolta över varje unikt projekt vi utför och vill visa det för våra intressenter. Kvalitet, arbetsmiljö och miljö följer genom varje uppdrag på Älmby Entreprenad.





Söker ni efter en komplett samarbetspartner? Låt oss berätta mer

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Jag accepterar
Älmby entreprenads webbplats använder cookies. En cookie är en liten datafil med text som sparas i din webbläsare i syfte att göra användningen av en webbsida snabbare Läs mer